фото сторінки helukabel

Кабелі Helukabel

хелюкабель лого

HELUKABEL® – одна з провідних компаній Німеччини з виробництва кабельно-провідникової продукції. Чисельна команда фахівців Helukabel займається розробкою і впровадженням нових технологій у виробництво кабелів, дротів, аксесуарів та комплектуючих до них,

має великий авторитет на світовому ринку і забезпечує високий рівень контролю якості, якого досягають завдяки автоматизованому виробництву. Усю продукцію тестують у сучасному випробувальному центрі Helukabel в буксирувальних ланцюгах при переміщенні на будь-які дистанції на різних  швидкостях, перевіряють на вогнестійкість, міцність ізоляції тощо.

helukabel загальне фото

Широкий асортимент продукції Helukabel використовується у провідних галузях промислової автоматизації, машинобудівної промисловості, робототехніки, альтернативної енергетики, мережевих технологій та інших.

Топові товарні одиниці виробника HeluKabel

Асортимент Helukabel налічує понад 33 000 найменувань сертифікованих VDE кабелів управління, гумових, коаксикальних, монтажних, інформаційних, контрольних, вогне- та термостійких кабелів із різною специфікою застосування.

MULTIFLEX

MULTIFLEX – серія високостійких Helu кабелів, захищених поліуретановою оболонкою та ізоляцією жил з термопластичного полімера, які надають кабелю більшої гнучкості при низьких температурах та стійкості до впливу агресивних рідин (масел, кислот, лугів) та інших чинників зовнішнього середовища.

Ця серія кабелів Helu рекомендована:

 • для застосування при максимальних навантаженнях на згин для надійної роботи рухомих пристроїв;
 • для роботи в екстремальних умовах, що дає можливість продовжити термін експлуатації, яка, в свою чергу, забезпечує її високу рентабельність.

HELUTHERM – серія спеціальних термостійких кабелів Helu та проводів для підключення освітлювальних та нагрівальних приладів в машинобудівництві при контакті з високими температурами, а також для зовнішніх робіт.

HELUTHERM helukabel

Продукція серії Helutherm має високу стійкість до перепадів температур, вологи, озону, ультрафіолетового випромінювання, тому рекомендована для зовнішнього використання.

PUR helukabel

PUR – серія особливо міцного, гнучкого, стійкого до стирання і механічних ушкоджень кабелю в PUR-оболонці.

Завдяки високій стійкості до мінеральних масел, охолоджуючих емульсій, серію PUR рекомендовано застосовувати у виробництві з особливо складними виробничими умовами (прокатних і сталеварних цехах, для промислового устаткування, буксирувальних ланцюгів тощо).

Кабелі Helu з екраном є ефективними у застосуванні для безперебійної передачі інформаційного сигналу у вимірювальній техніці, системах автоматичного управління.

PROFIBUS – серія виробництва кабелів Helu Kabel з PUR-оболонкою. Ця серія представлена різними типами кабелів, які застосовують для внутрішньої чи зовнішньої прокладки. Кабелі Helu стійкі до мінеральних масел, жирів, холодоагентів, мікробів, впливу атмосферних явищ, потужних навантажень в буксирувальних ланцюгах, рухомих прокладках у робототехнічних та підвісних системах.

PROFIBUS helukabel

Спеціальний Helu кабель типу Robust (міцний) призначений для стаціонарної прокладки в складних промислових умовах, тип mit Armierung (зі стальним армуванням) підходить для прокладки в землі у випадку загрози пошкодження кабелів гризунами.

NYY helukabel

NYY – серія силових кабелів Helu Kabel високої напруги виготовлених з матеріалів, які не містять кадмію, силікону і речовин, що не руйнують лакофарбові покриття.

Серія NYY компанії HeluKabel має широкий спектр застосування: у воді, на відкритому повітрі,в бетоні, в кабельних каналах, в альтернативній енергетиці, промисловості, розподільчих пристроях тощо.

Альтернатива продукції Helu Кабель на противагу українським аналогам

При виборі на ринку кабельної продукції особливу увагу потрібно приділяти відповідності якості і потребам. На сучасному етапі ринок достатньо насичений продукцією цієї галузі, але багато виробників намагаються здешевити виробництво, що безпосередньо впливає на її якість. Тому варто зосередити увагу на виробниках, які зарекомендували себе на ринку. Серед переваг компанії Helu Kabel є:

 • покращені технічні характеристики продукції;
 • використання екологічно чистих матеріалів;
 • власна розробка інноваційних проектів;
 • тестування у сучасних випробувальних центрах;
 • сертифікати ISO, які гарантують високу якість та відповідають жорстким екологічним стандартам та АОЕ, що значно спрощує проходження митного контролю;
 • незалежні експертні оцінки.

Переваги прямого постачання

ЕлектроТехноПром є прямим постачальником компанії HeluKabel – виробника надсучасної кабельної продукції, яка відповідає задекларованим технічним характеристикам з відповідними сертифікатами якості.

ЕлектроТехноПром має свої складські приміщення, в яких завжди є в наявності великий асортимент продукції HeluKabel, представленої в каталозі. Процес сортування, підготовки замовлення, вантажних робіт і відправлення автоматизований, що значно зменшує час доставки. Це гарантує нашим покупцям уникнення ризиків зриву поставок й економію часу, що забезпечить вчасне виконання запланованих робіт, а це, в свою чергу, підвищує рентабельність.

Цінова політика Helu Kabel

Сьогодні ринок кабельно-провідникової продукції представлений широким вибором асортименту, але вирішальними факторами цінової політики є якість товару, логістика, які, залежно від попиту коливаються. 

ЕлектроТехноПром є партнером і прямим постачальником провідної міжнародної корпорації HeluKabel. Команда ЕлектроТехноПрому бере на себе усю роботу щодо формування замовлення, пакування, доставки покупцеві, що значно знижує витрати замовника, гарантує якість і відповідність замовлення, і може встановлювати стабільні конкурентоспроможні ціни на ринку.

Наша команда ретельно вивчає цінову політику і формує її оптимально вигідною до потреб клієнта.

Доставка кабелів HeluKabel

Замовляючи кабельно-провідникову продукцію виробника HeluKabel, команда висококваліфікованих працівників ЕлектроТехнопроПрому в найкоротший термін (протягом 2-3 робочих днів) сформує і доставить замовлення у будь-який куточок України.

різнокольорові helukabel

Гарантія і сервіс

Великий штат досвідчених консультантів компанії ЕлектроТехноПрому знає все про продукцію з галузі кабельної індустрії і готові допомогти нашим клієнтам у вирішенні будь-яких питань:

служба підтримки
 • підборі залежно від сфери застосування відповідного маркування продукції HeluKabel;
 • розробці і розрахунку індивідуальних проектів;
 • логістиці;
 • гарантійного та сервісного обслуговування;
 • швидкою доставкою по всій Україні тощо;

Наша команда орієнтована на клієнтів бізнесу, зацікавлена в побудові довгострокових та взаємовигідних відносин, дотримується принципів чесності, уваги до клієнта, гарантує найвищу якість товарів HeluKabel і послуг.

Продукція виробника HeluKabel, представлена в каталозі, відповідає: 

 • сертифікатам якості відповідно до вимог чинного законодавства України;
 • відповідному маркуванню HeluKabel;
 • гарантійному терміні на продукцію від виробника HeluKabel і постачальника;
 • інструкцію з монтажу та технічними характеристиками;
 • документам перевірки на відсутність фабричних чи механічних пошкоджень виробника HeluKabel.
гарантія якості

Професійний підхід до виконання нестандартних замовлень

ЕлектроТехноПром завдяки прямій співпраці з компанією HeluKabel, яка має власний  технологічно-експериментальний центр і розробляє та тестує інноваційні проекти, готовий задовільнити будь-які потреби наших клієнтів і виконати нестандартні замовлення:

 • виготовлення нестандартних кабелів до обладнання;
 • виготовлення нестандартних комплектуючих;
 • здійснити повне індивідуальне замовлення (провести розрахунок і укомплектувати замовлення відповідно до поставленої задачі).

Хочете отримати відмінний сервіс і якісну продукцію – звертайтесь до Нас!

Ми знаємо все про якість, безпеку, надійність кабельної продукції компанії HeluKabel, уміємо поєднувати всі ці якості в індивідуальному проекті.

Наша команда кваліфікованих спеціалістів готова надавати необхідну технічну підтримку в режимі 24/7, допоможе у вирішенні поставлених задач:

 • отримати вичерпну інформацію і ознайомити з повним асортиментом кабельної продукції і аксесуарів HeluKabel;
 • у виборі серії кабелів виробництва HeluKabel відповідно до сфери застосування і комплектуючих до них;
 • з логістикою, що суттєво дозволить скоротити термін доставки і підвищити якість обслуговування клієнтів;
 • з цілодобовою клієнтською підтримкою у питаннях доставки, монтажу/демонтажу чи будь-яких інших питань.

Альтернативні Кабельні Рішення

логотип Lapp

Lapp кабелі

OLFLEX
UNITRONIC
ETERLAINE
HITRONIC
SILVIN

tkd лого

TKD кабелі

DATATRONIC
ELITRONIC
FESTOONTEC
KAWEFLEX
PAARTRONIC

Підібрати Helukabel

Заповніть, будь ласка, форму замовлення! Наш спеціаліст підготує інформацію та зателефонує Вам!Контакти

ТзОВ “ЕлектроТехноПром”

 

Телефон мобільний: +38 (063) 757-21-20

Телефон стаціонарний: +38 (032) 244-96-42

Email: contact@elektrotehnoprom.com.ua

Адреса: вулиця Драгана, 2, Львів, Львівська область, 79049, Україна