фото TKD загальна

TKD Kabel - Кабельна продукція

tkd лого

TKD KABEL – є частиною голландського холдингу TKD Group і одним з провідних у світі виробників і постачальників кабельно-провідникової продукції та аксесуарів до них. Багаторічний досвід компанії TKD Kabel гарантує створення інноваційного, високоякісного продукту, а чималий колектив компетентних співробітників має чітке розуміння попиту, зосереджує увагу на ринкових сегментах машинобудування, верстатобудування, металургії, підйомних і ліфтових систем, робототехніки тощо. Уся продукція TKD Kabel виготовляється на заводах Німеччини, яка зарекомендувала себе на світовому ринку надійністю і високоякісною продукцією.

TKD Kabel пропонує своїм клієнтам понад 30 000 найменувань як стандартного продукту, так і виробів за індивідуальними потребами. Вся продукція протестована у випробувальних центрах, відповідає європейським і світовим стандартам якості.

Топові пропозиції TKD Kabel

Сьогодні світовий ринок кабельної продукції представлений широким асортиментом товару для усіх галузей промисловості та найрізноманітніших видів послуг.

TKD Kabel пропонує широкий асортимент своєї продукції, серед якої найпопулярнішими є:

DATATRONIC – лінійка виробництва контрольних і з’єднувальних кабелів TKD за стандартами UL для передачі даних: аналогових і цифрових сигналів у вимірювальній, керуючій техніці та комп’ютерних системах.

DATATRONIC cable

Застосовується для постійної прокладки, для гнучкого приєднання у рухомих конструкціях без натягування в сухих і вологих приміщеннях, а для застосування ззовні рекомендовано використання УФ-захисту. Стійкий до впливу кислот, лугів, масел.

ELITRONIC cable

ELITRONIC – лінія екранованих кабелів TKD з цифровим чи кольоровим маркуванням жил для підключення електричних приладів в середовище, якому потрібна електромагнітна сумісність.
Застосовується в якості контрольного, сигнального і з’єднувального кабелів для передачі аналогових чи цифрових сигналів у внутрішніх приміщеннях із різним рівнем вологи. Для зовнішнього застосування рекомендовано УФ-захист.

FESTOONTEC – нова лінія надсучасних силових, контрольних кабелів TKD, яка завдяки інноваційним конструкціям, матеріалам та техніці виготовлення, є витривалою в екстремально критичних умовах використання. 

FESTOONTEC cable

Ця серія кабелю TKD призначена для застосування у пересувних і підвісних механізмах, кабельних візках, буксирувальних ланцюгах, верстатах і конвеєрних системах при будь-яких показниках сухості чи вогкості та різних температурних коливаннях.

Paatronic cable

Paatronic – підбренд серії екранованих контрольних з’єднувальних кабелів TKD для передачі аналогових і цифрових сигналів у вимірювальній техніці та комп’ютерних системах, призначений для внутрішнього монтування з різним ступенем вологи та зовнішнього застосування з захистом від ультрафіолету.

Kawaflex – нова серія вогнетривких TKD кабелів керування та передачі даних для використання в системах енергопостачання та перетягування, є більш ефективною для надгнучких рухомих застосувань з будь-яким навантаженням за стандартами UL та CSA в буксирувальних ланцюгах та рухомих механізмах в галузі машинобудування та будівництві промислових споруд.

kawaflex cable

Модифікована ізоляція серцевини дає можливість збільшити діелектричну міцність та зменшити струм витоку для всіх ліній передачі даних та управління. Кабель TKD стійкий до впливу жирів, охолоджувальних та змащувальних рідин.

Конкурентоспроможність TKD Kabel на ринку України

Важливими факторами конкурентоспроможності на ринку є якість, доброчесність, надійність. Компанія TKD Kabel відповідає усім цим критеріям, займає передові позиції на сучасному ринку завдяки інноваційним рішенням у кабельно-провідниковій сфері для ключових галузей промисловості, а також:

 • покращує технічні характеристики продукції відповідно до прогресу промисловості;
 • розробляє і виробляє готові до встановлення проекти кабельних систем за індивідуальними спеціальними замовленнями;
 • тестує розроблену продукцію у власних випробувальних центрах;
 • відповідально ставиться до якості і екологічності продукції, що засвідчують відповідні сертифікати;

Цінова політика TKD Kabel

З розвитком технічного виробництва у всіх галузях промисловості попит на кабельно-провідникову продукцію постійно зростає на сучасному ринку, який представлений великим асортиментом виробів у цій сфері, а цінова політика  суттєво коливається, залежно від якості продукту, виробника та інших факторів.

ЕлектроТехноПром є прямим постачальником і гарантом високоякісного продукту TKD Kabel, який задовільнить найвищі вимоги замовника за привабливими цінами.

Доставка продукції TKD Kabel

Команда ЕлектроТехноПрому формує замовлення і доправляє продукцію TKD Kabel у будь-яку точку України в найоптимальніші терміни. Налагоджена співпраця дозволяє значно заощадити на:

логістика доставки
 • закупівельних питаннях (контроль і оптимізація товарообігу);
 • транспортних витратах (транспортно-заготівельних, амортизації і поточного ремонту; ризиків на дорозі);
 • підготовці технічної документації для митного контролю;
 • складських витратах (зберігання, оплата праці обслуговуючого персоналу).

Компетентні працівники ЕлектроТехноПрому візьмуть на себе усі клопоти, врахують вимоги замовника відповідно до сфери діяльності, що дозволить нашим клієнтам бути впевненими у найвищій якості послуг.

Гарантія та сервіс

Досвідчені, кваліфіковані і вмотивовані працівники компанії ЕлектроТехноПрому пропонують нашим клієнтам широкий асортимент продукції німецького виробника TKD Kabel, знають все про продукцію з галузі кабельної індустрії і допоможуть знайти оптимальні рішення будь-яких питань:

 • підборі відповідного маркування продукції TKD Kabel залежно від сфери застосування і технічних умов;
 • комплектації виробничого обладнання;
 • розробці індивідуальних проектів;
 • логістиці;
 • гарантійному та сервісному обслуговуванні;
 • надійною та оперативною доставкою по всій Україні тощо.
служба підтримки

Відмінний сервіс, надійність, якісна продукція виробника TKD Kabel, зацікавлення у довгострокових і взаємовигідних стосунках для команди ЕлектроТехноПрому на першому місці.

Усі пропозиції кабельно-провідникової продукції, що представлена у каталозі, мають:

гарантія якості
 • сертифікати якості, що відповідають вимогам чинного законодавства України;
 • відповідне маркування TKD Kabel;
 • гарантію на продукцію від виробника та постачальника;
 • опис технічних характеристик;
 • документи від виробника TKD Kabel, що засвідчують проходження тестування та відсутність будь-яких пошкоджень.

Індивідуальний підхід до нестандартних замовлень

Спеціалісти ЕлектроТехноПрому пропонують своїм клієнтам не тільки представлену в каталогах кабельно-провідникову продукцію TKD Kabel, а також з особливою відповідальністю допоможуть з комплектацією нестандартних замовлень кабелів TKD відповідно до індивідуальних виробничих потреб замовника, нададуть фахову технічну консультацію щодо індивідуального замовлення та забезпечать комплексне обслуговування. 

Як отримати відмінний сервіс і якісну продукцію?

Звертайтеся до Нас!

Команда експертів компанії ЕлектроТехноПрому має відповідний досвід для реалізації всіх етапів постачання обладнання TKD Kabel будь-яких розмірів і призначення. Готова знаходити оптимальні рішення, незалежно від складності чи виняткових вимог клієнта, надавати необхідну технічну підтримку 24/7:

 • отримати вичерпну інформацію щодо асортименту кабельної продукції і аксесуарів;
 • у підборі типу кабелів виробництва TKD Kabel відповідно до сфери застосування та комплектуючих до них;
 • з логістикою (закупівля товару, транспортування, зберігання, робота з документацією, страхування вантажу тощо);
 • з цілодобовою клієнтською підтримкою у питаннях монтажу/демонтажу чи будь-яких інших питань.

ЕлектроТехноПром готовий до налагодження партнерських стосунків з клієнтами. У розділі контакти Ви зможете знайти всю необхідну інформацію: номер телефону та електронну пошту компанії. Наші спеціалісти неодмінно зв’яжуться з Вами, дадуть відповіді на всі запитання і запропонують найоптимальніші варіанти вирішення поставлених цілей.

Альтернативні Кабельні Рішення

логотип Lapp

Lapp кабелі

OLFLEX
UNITRONIC
ETERLAINE
HITRONIC
SILVIN

хелюкабель лого

HELUKABEL кабелі

MULTIFLEX
HELUTHERM
PUR
PROFIBUS
NYY

Підібрати TKD Кабелі

Заповніть, будь ласка, форму замовлення! Наш спеціаліст підготує інформацію та зателефонує Вам!Контакти

ТзОВ “ЕлектроТехноПром”

 

Телефон мобільний: +38 (063) 757-21-20

Телефон стаціонарний: +38 (032) 244-96-42

Email: contact@elektrotehnoprom.com.ua

Адреса: вулиця Драгана, 2, Львів, Львівська область, 79049, Україна