загальна Lapp

Кабельно-провідникова продукція - Lapp кабель

Lapp кабель лого

Lapp кабель – провідний бренд у виробництві кабельно-провідникової продукції в світі, одним з головних принципів якого – якість. Величезний досвід та велика команда висококваліфікованих фахівців дозволяють створювати відмінний продукт – Lapp Kabel. Компанія має чітке розуміння галузей та застосувань, у яких використовується їхня продукція. Вироби Lapp Kabel мають широкий спектр застосування: у виробничих машинах, промислових роботах, громадському транспорті, харчовій промисловості, альтернативній енергетиці, системах зарядки для електромобілів, платформах для буріння нафти тощо. Вся продукція Lapp Kabel виготовляється в Німеччині.

Lapp Group виробляє та постачає більше 40 000 стандартних найменувань продукції, а також виробляє кабелі та проводи відповідно до індивідуальних вимог.

Основні товарні позиції Lapp кабель

Сучасна економічна конкуренція розширила асортимент продукції компанії Lapp кабель та дозволяє виготовляти кабельне обладнання для машинобудування, енергетики, мережевих систем, а також надання найрізноманітніших видів послуг. Lapp кабель налічує значний асортимент виробництва кабелів та аксесуарів до них:

ÖLFLEX

ÖLFLEX® – брендовий прототип виробництва контрольного кабелю Lapp Kabel з кольоровими жилами, один із найпопулярніших у світі, що має широкий спектр використання, а також виробництво спеціальних кабелів: із підвищеною стійкістю до механічного і хімічного впливу, дії навколишнього середовища, кабелі для серводвигунів і кабельних ланцюгів, для залізничного транспорту, нафтопереробної промисловості, фотовольтаїчних та фотогальванічних систем, одножильні дроти та багато іншої продукції. 

UNITRONIC® – серія надміцних і стійких до впливу будь-яких зовнішніх чинників Lapp кабелів, яка дозволяє забезпечити безперебійну роботу автоматизованої системи виробництва,  комп’ютерної та медійної техніки.

UNITRONIC
ETHERLINE

ETHERLINE® – серія інноваційного типу гібридних Lapp кабелів та аксесуарів до них для промислового інтернету, гарантують високу якість роботи мережевої системи і її захисту на виробництві, незамінний у галузі відеоспостереження, ідеально підходить як для живлення, так і для передачі даних, що значно підвищує рентабельність і спрощує монтаж

HITRONIC® – серія надійних волоконно-оптичних кабелів компанії Lappkabel, що уможливлює надшвидку і безпечну передачу інформації, забезпечує продуктивну роботу мережевої техніки як в офісах, так і на підприємствах.

Перевагами у застосуванні цього продукту в галузях промисловості, автоматизації є надійність, економічність та легкість монтажу.

HITRONIC
збір кабелів в розрізі

SILVYN® – серія виробництва захисного матеріалу для кабелю компанії Lapp: захисні рукави з металу та ПВХ, гофри, які захищають від технічних чи механічних пошкоджень, зовнішнього впливу природних стихій, що дозволяє застосовувати як у різних типах приміщень, так і зовні, а також аксесуарів для зручного монтування.

Lapp Кабель на противагу українським аналогам

Сьогодні ринок насичений продукцією кабельних з’єднувальних технологій із різними технічними характеристиками, які у співвідношенні ціна-якість, суттєво програють лідеру в галузі виробництва і постачання холдингу Lapp Кабель, який зарекомендував себе на ринку в цій сфері діяльності.

Чинниками менш якісної продукції та сервісу українських компаній, на противагу німецькій компанії Lapp Kabel, є:

  • відсутність стандартів;
  • затримка у виконанні замовлень;
  • виконання лише об’ємних замовлень, що не завжди зручно, і вимагає великих нераціональних затрат;
  • відсутність експертної оцінки.

Переваги прямого постачання Lapp кабелів

ЕлектроТехноПром є прямим постачальником Lapp Кабель, який завдяки багаторічному досвіду пропонує великий асортимент продукції (понад 40 000 найменувань) – від надгнучких і довговічних одножильних дротів до екранованих кабелів для використання в будь-яких умовах навколишнього середовища (наземних, підземних, надводних чи підводних) при різних температурних коливаннях, стійких до хімічних, електромагнітних чи механічних ушкоджень, захисних механізмів, виготов- лених з матеріалів, що не забруднюють навколишнє середовище, а також – аксесуарів для монтажу.

Продукція Lapp кабелів, представлена у каталогах, де можна ознайомитись з її характеристиками і сферою застосування, відповідає усім міжнародним стандартам та має схвальні рекомендаційні висновки незалежних експертних комісій. Уся продукція зберігається на складі ЕлектроТехноПрому, що спрощує оформлення замовлення і дозволяє в найкоротші терміни виконати доставку продукції клієнту.

різновиди кабелів

Цінова політика

Цінова політика української продукції в галузі інженерних та мережевих систем постійно коливається, що призводить до зростання ринкової ціни не пропорційної якості товару.

ЕлектроТехноПром є прямим постачальником Lapp Кабель з закордону, має налагоджену співпрацю постачання і може встановлювати конкурентні ціни на ринку, а це гарантує не тільки високу якість продукції Lapp Kabel, а й цінову стабільність. Ми ретельно вивчаємо ціни на ринку й оптимізуємо її, підбираючи оптимальне рішення для кожного клієнта.

Доставка

При замовленні продукції Lapp Kabel команда ЕлектроТехноПрому гарантує доставку її у будь-який куточок України у визначений термін з урахуванням усіх витрат, а саме:

oflex кабелі
  • транспорт (охоплює транспортно-заготівельні витрати, страхування ризиків, платні дороги);
  • пальне;
  • розмитнення (врахування оплати за оформлення пакету документів, митну вартість товару, судові витрати);
  • вантажні роботи (включають оплату праці водіїв і вантажників, працівників гаража, палива й мастил, амортизацію та поточний ремонт машин, електроенергії тощо).

Наша команда пропонує продукцію виробника LappKabel з урахуванням усіх перелічених послуг. Вам потрібно лише звернутися до наших спеціалістів і зробити замовлення, а ми врахуємо всі Ваші потреби і в найоптимальніші терміни доправимо товар.

Альтернативні Кабельні Рішення

хелюкабель лого

HELUKABEL кабелі

MULTIFLEX
HELUTHERM
PUR
PROFIBUS
NYY

tkd лого

TKD кабелі

DATATRONIC
ELITRONIC
FESTOONTEC
KAWEFLEX
PAARTRONIC

Підібрати Lapp Кабелі

Заповніть, будь ласка, форму замовлення! Наш спеціаліст підготує інформацію та зателефонує Вам!Контакти

ТзОВ “ЕлектроТехноПром”

 

Телефон мобільний: +38 (063) 757-21-20

Телефон стаціонарний: +38 (032) 244-96-42

Email: contact@elektrotehnoprom.com.ua

Адреса: вулиця Драгана, 2, Львів, Львівська область, 79049, Україна